Hadi seyahat edelim!

 

Domino Travel

VİZE TAKİP İŞLEMLERİ

 

Vize süreçleri, gerekli evrak takibi konusunda destekçiniz olarak yanınızdayız. Profesyonel ekibimizle birlikte, prosedür ve detaylarla sizin yerinize biz ilgilenelim.

YURTİÇİ VE YURTDIŞI OTEL REZERVASYONU

 

Yurtiçi ve yurtdışı otel sistemlerimizden tüm seyahatleriniz için istenilen tarih ve bölgeye göre en uygun otel alternatiflerimizi siz değerli misafirlerimize sunmaktayız. Binlerce otelde ödeme kolaylıkları ve iptal ve değişiklik koşullarından yararlanabilirsiniz.

Ağımızda bulunan; resort otellerden, yıldızlı otellere, bungalow odalı otellerden, butik otellere kadar binlerce seçeneğe sahip oteller; ayrıca erken rezervasyon seçeneklerimizle en uygun fiyatlı otellere ulaşabilirsiniz.

UÇAK BİLETİ SATIŞI

 

Yurtiçi uçak biletleri
Yurtdışı uçak biletleri
Türk Hava Yolları uçak bileti
Pegasus uçak bileti
Sunexpress uçak bileti
Yurtdışı uçuşlarda 500’ü aşkın yabancı havayolunun biletleri
Check-in hizmeti
Millerinizin rezervasyona işlenerek takibi

ARAÇ KİRALAMA

 

Bir araca erişiminiz olması, şehirden en iyi şekilde yararlanabileceğiniz ve hayalinizdeki tatilin tadını çıkarabileceğiniz anlamına gelecektir. Tatiliniz ya da iş seyahatlerinizi kolaylaştırmak için araç kiralama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Yurtiçi ve yurtdışında istediğiniz bölgede geniş filo ağımız ile siz yolcularımıza hizmet vermekten memnuniyet duyuyoruz.