Hadi seyahat edelim!

 

Hakkımızda

 

Domino Turizm  olarak Yurtiçi ve yurtdışı tüm dünya havayollarının uçak bilet rezervasyonlarını  , kongre ve seminer organizasyonları  , kendi yurt içi ve yurt dışı operasyonlarımızın yanı sıra , sektörde önde gelen seyehat acentelerinin de sistem acenteliğini yapmaktayız. Yurt içi ve yurt dışı münferit otel rezervasyonları , her türlü araç ve tekne kiralama , vize takip işlemleri  , gemi seyahatleri  , bayii toplantıları , seyahat sigortası ,paket turlar ,fuar organizasyonu , millerle bilet alımı Domino ‘nun turizm alanında verdiği hizmetlerin çatısını oluşturmaktadır.

 

 

Vizyonumuz  & Misyonumuz & İlkemiz 

Turizm sektöründe Müşterilerimizin beklentilerine istikrarlı bir kalite ile karşılık vermek , beklentilerine uygun alternatifler sunmak , Hızlı , Akılcı ve Deneyimli personeli ile çözüm ortakları olmak. 

Kurumsal yönetimlerin ihtiyaçlarını bilen , en hızlı , en iyi alternatifleri sunan , sizin için araştıran , günceli takip eden , memnuniyet odaklı , çağdaş anlayış   bilgisi ile harmanlayabilmek ve sizlere en iyiyi sunabilmek.